-19%
INDESIT IWC 81051 C ECO

INDESIT IWC 81051 C ECO

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

INDESIT IWC 81051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 8кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм...
Редовна Цена
15,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.
Бренд: INDESIT
Шифра: 69302
Гаранција: 1830 дена
Прегледи: 1
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

INDESIT IWC 81051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 8кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.