-21%
INDESIT EWSD 60851 W EU Машина за перење алиштa СЛИМ , ЛЦД Дисплеј, Бела, 6кг, 800 вртежи, слим 40цм, My Time - единствена машина со 6 секојдневни програми под 59 минути, 16 програми, електронско управување, intelligent control, eco time, тајмер, заштита од протекување вода, Бучност 60 дб, А енергетска класа, Димензии 85x59.5x42.4 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

INDESIT EWSD 60851 W EU Машина

  • Бренд: INDESIT
  • Краток опис: INDESIT EWSD 60851 W EU Машина за перење алиштa СЛИМ , ЛЦД Диспл
  • Шифра: 68799
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 13,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 10,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта