Дознајте први за сите новости!

HOTPOINТ ARISTON WMSG 601
HOTPOINТ ARISTON WMSG 601

HOTPOINТ ARISTON WMSG 601


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 15,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 667 Ден.
Клуб Акција: 13,999 Ден.
48 Рати Без Камата 334 Ден.
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 68248
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
HOTPOINТ ARISTON WMSG 601, Слим Ултра тенка Машина за перење алишта, Бела, 6кг, 1000 вртежи, Голем ЛЦД дисплеј, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Eco wash, Woolmark platinum care, свила, антиалергиски програм, Програма против флеки, автоматско чистење, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 58дб, А+ енергетска класа, Димензии: 60x43.5x85 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
Платежни картички