-13%
HOTPOINТ ARISTON WMSG 601

HOTPOINТ ARISTON WMSG 601

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

HOTPOINТ ARISTON WMSG 601, Слим Ултра тенка Машина за перење алишта, Бела, 6кг, 1000 вртежи, Голем ЛЦД дисплеј, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Eco wash, Woolmark platinum care, свила, антиалергиски програм, Програма п...
Редовна Цена
15,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.
Шифра: 68248
Гаранција: 1830 дена
Прегледи: 1
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

HOTPOINТ ARISTON WMSG 601, Слим Ултра тенка Машина за перење алишта, Бела, 6кг, 1000 вртежи, Голем ЛЦД дисплеј, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Eco wash, Woolmark platinum care, свила, антиалергиски програм, Програма против флеки, автоматско чистење, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 58дб, А+ енергетска класа, Димензии: 60x43.5x85 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.