-7%
TELEFUNKEN TWM 1049, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, Тајмер, Копче за одбирање број на вртежи, Копче за одбирање температура, 15 програми, Бучавост 58дб, А+ Енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,7x52,7 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

TELEFUNKEN TWM 1049

  • Бренд: Telefunken
  • Краток опис: TELEFUNKEN TWM 1049, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Дис
  • Шифра: 66982
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 13,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта