-14%
TELEFUNKEN TWM 1049

TELEFUNKEN TWM 1049

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

TELEFUNKEN TWM 1049, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, Тајмер, Копче за одбирање број на вртежи, Копче за одбирање температура, 15 програми, Бучавост 58дб, А++ Енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x5...
Редовна Цена
13,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
11,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 13,999 Ден. Ден.
Бренд: Telefunken
Шифра: 66982
Гаранција: 1830 дена
Прегледи: 2
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

TELEFUNKEN TWM 1049, Машина за перење алишта, бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, Тајмер, Копче за одбирање број на вртежи, Копче за одбирање температура, 15 програми, Бучавост 58дб, А++ Енергетска класа, Заштита од протекување, Димензии 84,5x59,7x52,7 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.