Дознајте први за сите новости!

INDESIT IWC 71051 C ECO
INDESIT IWC 71051 C ECO

INDESIT IWC 71051 C ECO


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 625 Ден.
Клуб Акција: 12,499 Ден.
48 Рати Без Камата 313 Ден.
Бренд: INDESIT
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 64886
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
INDESIT IWC 71051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Не
Боја Бела Боја
Број на вртежи 1000 Вртежи
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Капацитет 7 Килограми
Тип фронтално полнење
Широчина 60 сантиметри STANDARD
Платежни картички