Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IWC 71051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 100
Достапност:
Шифра: 64886
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1301

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT IWC 71051 C ECO, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1000 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А+ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
LCD Дисплеј Не
Боја Бела Боја
Број на вртежи 1000 Вртежи
Енергетска Класа А + Енергетска Класа
Капацитет 7 Килограми
Тип фронтално полнење
Широчина 60 сантиметри STANDARD

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира