Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DIFP 8T94 Z, Целосно Вградна машина за миење садови, ЛЦД
Достапност:
Шифра: 72876
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 58

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DIFP 8T94 Z, Целосно Вградна машина за миење садови, ЛЦД Дисплеј, 14 комплети, 60цм, 8 програми, Extra Hygiene програма со 72 степени температура на вода, Baby care програма, Индикатори за сол и сјај, Флексибилна горна кошница, Кошница за прибор, Тајмер за одложено миење, speed + технологија, 266 kWh потрошувачка на ел. енергија годишно, Бучност 46dB, А++ енергетска класа, 82x60x55.5цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019