Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EDPE G45 A1 ECO, Кондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА,
Достапност:
Шифра: 72617
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 842

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT EDPE G45 A1 ECO, Кондензациска сушара со ТОПЛОТНА ПУМПА, ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела, 8кг, LCD Дисплеj, 4 нивоа на сушење, 16 програми, My time, Индикатори за сушење, звучен сигнал за крај на програма, Индикатор за празнење на садот за вода, Бучност 69дб, А+ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x61 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019