Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKT 8601/IX, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Ино
Достапност:
Шифра: 72561
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 275

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKT 8601/IX, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Инокс рамка, Сензорски контроли на допир со директно бирање на саканата температура, Тајмер, 4 грејни зони од кои една дупла зона, Индикатор за вклучена плоча, Индикатор за преостаната топлина, Zero Gap - нула растојание при вградување, Заклучување од деца, 4.6x58x51 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019