Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHCI66306, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм, Инокс рамк
Достапност:
Шифра: 72390
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHCI66306, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм, Инокс рамка, Сензорска, со 4 грејни зони, Заштита од прегревање, Заклучување од деца, Димензии 57.5x50.5x5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA