Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HSIC 3M19 C, Целсоно Вградна машина за миење са
Достапност:
Шифра: 72384
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HSIC 3M19 C, Целсоно Вградна машина за миење садови со ИНВЕРТЕР мотор, 10 комплети, 45цм, 7 програми, ЛЦД Дисплеј, 10л потрошувачка на вода, Половично полнење, Тајмер, Заштита од протекување вода, Годишна потрошувачка на ел. eнергија 238kWh, Потрошувачка на вода 11.5л, Бучност 49дб, индикатори за сјај и сол, А+ енергетска класа, Димензии 45x82x55.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019