Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HKIO 3C21 C W, Целосно Вградна машина за миење
Достапност:
Шифра: 72343
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HKIO 3C21 C W, Целосно Вградна машина за миење садови, ИНВЕРТЕР мотор, 14 комплети, 60цм, 9 програми, температури, ЛЦД Дисплеј, Тајмер, Бучност 41децибели, индикатор за сјај и сол, Половично полнење, Aquastop заштита од проткување, А++ енергетска класа, 82x60x57цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones