Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT BTW D 61253, Машина за перење со горно полнење, INNEX se
Достапност:
Шифра: 72335
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 905

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT BTW D 61253, Машина за перење со горно полнење, INNEX series, Бела, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1200 вртежи, 12 програми, Тајмер за одложено перење, Автоматско прилагодување на водата, Заштита од прелевање вода, Заштита од деца, Потрошувача на енергија по циклус 0.9 kWh, Потрошувачка на вода по циклус 48л, Бучност 58дб, А+++ енергетска класа, Димензии 90x40x60
Напреден Филтер
Тип Машини со горно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019