Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EWSD 61051 W EU, Машина за перење алиштa СЛИМ , ЛЦД Дисп
Достапност:
Шифра: 72333
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT EWSD 61051 W EU, Машина за перење алиштa СЛИМ , ЛЦД Дисплеј, Бела, 6кг, 1000 вртежи, слим 40цм, My Time - единствена машина со 6 секојдневни програми под 59 минути, 16 програми, електронско управување, intelligent control, eco time, тајмер, заштита од протекување вода, Бучност 60 дб, А енергетска класа, Димензии 85x59.5x42.4 цм
Напреден Филтер
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019