Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WSLESS 66 AS GR, Вграден Телескопски аспиратор, Инокс,
Достапност:
Шифра: 72238
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 153
Редовна Цена: 7,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 7,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WSLESS 66 AS GR, Вграден Телескопски аспиратор, Инокс, 3 брзини, Капацитет 336 м3, Макцимална бучност 68дб, Метален филтер за маснотии кој може да се пере, Филтер за миризби, 2 халогени светилки, Димензии ШxВxД 52.4 x 16.6 x 28.9 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира