Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT BTW A 51052, Машина за перење со горно полнење, INNEX se
Достапност:
Шифра: 72199
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT BTW A 51052, Машина за перење со горно полнење, INNEX series,Бела, 5кг, 1000 вртежи, 18 програми, Тајмер за одложено перење, Заштита од прелевање вода, Бучност 72дб, А++ енергетска класа, Димензии 90x40x60
Напреден Филтер
Тип Машини со горно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019