Бренд: AKPO
Краток опис: AKPO WK-7 P-3060 Inox, Традиционален аспиратор, Инокс, 60цм, Кап
Достапност:
Шифра: 72062
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 926

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
AKPO WK-7 P-3060 Inox, Традиционален аспиратор, Инокс, 60цм, Капацитет на вовлекување 220 м3/ч, Осветлување со халогена светилка 1x 28W, механички контроли, траен алуминиумски филтер кој се пере, бучност 50-61 дб, Моќност на мотор 136W, 2 мода на работа - екстрактирање или апсорбирање
Напреден Филтер
Бренд AKPO
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019