Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DISR 16M19 A EU, Целосно Вградна машина за миење садови,
Достапност:
Шифра: 71835
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 2172

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DISR 16M19 A EU, Целосно Вградна машина за миење садови, 10 комплети, 45цм, 6 програми, 49децибели, прилагодлива горна корпа, инокс вантрешност, можност за прилагодување на висина 82-90 цм, можност за приклучување на топла вода, индикатор за сол и сјај, Aquastop доживотна заштита од протекување вода, А+ енергетска класа, 82x45x55цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019