Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HFC 3B19, Самостоечка Машина за миење садови, б
Достапност:
Шифра: 71786
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HFC 3B19, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 60цм, ЛЦД Дисплеј, 13 комплети, 5 програми, 4 температури, тајмер, Половично полнење, самочистечки филтер, телескопски систем на извлекување на корпата, Flexi space, Бучност 49дб, A+ енергетска класа, Димензии 85x59.7x59 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019