Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ADG 321 IX, Вградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД
Достапност:
Шифра: 71762
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 659

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ADG 321 IX, Вградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 6 програми, Тајмер, самочистечки филтер, 82x44.8x57 цм, А+ енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019