Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW70J5355FW/AD, Машина за перење алишта, Бела боја, Crys
Достапност:
Шифра: 71452
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG WW70J5355FW/AD, Машина за перење алишта, Бела боја, Crystal Gloss врата, 7кг запремнина на барабанот, 1200 вртежи/мин, ЛЦД Дисплеј, 12 програми, Eco Bubble технологија, Smart Check дијагностика, Last memory, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Потрошувачка на вода годишно:7400L, Потрошувачка на енергија годишно:153kWh, Ниво на бучава:62/76dB, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x600x550 mm
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019