Бренд: ST
Краток опис: ST KWH-10G2U, Superior Technology, Бојлер за кујна Нискомонтажен
Достапност:
Шифра: 71434
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 855

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST KWH-10G2U, Superior Technology, Бојлер за кујна Нискомонтажен, Капацитет 10л, Моќност 2KW, Надворешен термостат за регулација на температура, Емајлирано казанче, Магнезиумска анода, Бакарен греач, Деклариран притисок: 0.8 Mpa, Минимален притисок за проток на вода: 0.02 Mpa, Максимална температура 75 степени, Водоотпотен со IPX4 стандард, сигурносен вентил, 1.5м должина на кабел, Димензии 345x345x288мм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019