Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON HBC 2B19 X, Полувградна машина за миење садови,
Достапност:
Шифра: 71430
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 559

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON HBC 2B19 X, Полувградна машина за миење садови, Инокс/Црн преден панел, 13 комплети, 60цм, 5 програми, Половично полнење, Тајмер, Dual Space сетирање на горната полица, Индикатори за сол и сјај, Заштита од протекување, Aquastop - доживотна заштита од прелевање вода, Потрошувачка по циклус 295kWh, Бучност 49дб, А+ енергетска класа, 82x59.5x57цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019