Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON ENTMH 19221FW, Фрижидер со горна комора, Инокс,
Достапност:
Шифра: 71191
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON ENTMH 19221FW, Фрижидер со горна комора, Инокс, NO FROST, Kапацитет 415л, 319л фрижидерски дел, 96л замрзнувач, антибактериска заштита, hygiene control, 9 часа конзервација после пад на струја, Бучност 46дб, А+ енергетска класа, Димензии: 190x70x71,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones