Бренд: ST
Краток опис: ST CHL-60GBIR3L, Високо модерен и дизајнерски Аспиратор со оџак,
Достапност:
Шифра: 71129
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 386

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST CHL-60GBIR3L, Високо модерен и дизајнерски Аспиратор со оџак, Дизајн на 3 нивоа, Црна боја, Контроли на допир, Вклучен далечински управувач, 3 степени на брзина, Капацитет 450м/3 на час, 1 Мотор 135W, Светло 2x18W Халогено осветлување, 120мм отвор, Филтер Алуминиумска касета, Вклучен далечински управувач, Димензии: 60 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019