Бренд: ST
Краток опис: ST TH-60GXM2, Superior Technology, Телескопски Аспиратор на извл
Достапност:
Шифра: 71123
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1333

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST TH-60GXM2, Superior Technology, Телескопски Аспиратор на извлекување, INOX со стаклена лајсна, Контрола со копче, 3 степени на брзина, Капацитет 450м/3 на час, 2 Мотори 2x 125W, 2 Вентилатори, Светло 2x 18W Халогено осветлување, 2 x Филтри Алуминиумска касета, Димензии: 60 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019