Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON AQ93F 297 EU, Машина за перење алишта со опција
Достапност:
Шифра: 71120
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON AQ93F 297 EU, Машина за перење алишта со опција ПАРЕА, бело сива, Aqualtis series, ИНВЕРТЕР Мотор, 9кг, 1200 вртежи, Голем ЛЦД Дисплеј, 16 програми, Plus Care sensor, Eco tech, одложен старт до 24 часа, специјални програми, џинс програма, свила програма, програма за текстил со пердуви, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, Super silent Бучност 52дб, А+++ енергетска класа, 60x61x85цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019