Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DISR 57H96 Z, Целосно Вградна машина за миење садови, ЛЦ
Достапност:
Шифра: 71118
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 408

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DISR 57H96 Z, Целосно Вградна машина за миење садови, ЛЦД дисплеј, 10 комплети, 45цм, 7 програми, Бучност 46децибели, Програм за половично полнење, тајмер за одложено перење, прилагодлива горна корпа, инокс внатрешност, можност за приклучување на топла вода, индикатор за сол и сјај, Aquastop доживотна заштита од протекување вода, Потрошувачка на вода по циклус 9л, А++ енергетска класа, 82x45x55цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019