Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DISR 57H96 Z, Целосно Вградна машина за миење садови, ЛЦ
Достапност:
Шифра: 71118
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DISR 57H96 Z, Целосно Вградна машина за миење садови, ЛЦД дисплеј, 10 комплети, 45цм, 7 програми, Бучност 46децибели, Програм за половично полнење, тајмер за одложено перење, прилагодлива горна корпа, инокс внатрешност, можност за приклучување на топла вода, индикатор за сол и сјај, Aquastop доживотна заштита од протекување вода, Потрошувачка на вода по циклус 9л, А++ енергетска класа, 82x45x55цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones