Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT BWE 81284X W EU, INNEX Series, Машина за перење алишта с
Достапност:
Шифра: 70889
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT BWE 81284X W EU, INNEX Series, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела, 8кг, 1200 вртежи, Голем LCD дисплеј, Push &Wash копче со кое автоматски се отстрануваат над 20 дамки од алишта на само 30 степени, Water Balance Plus сензор кој ја оптмизриа потрошувачката на вода при секое перење користејќи вода клку што е потребно и ни капка повеќе, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Полиестер, Goretex, најлон, микрофибер, Golden Woolmark програма која овозможува перење на алишта со ознака за рачно перење, Специјални спорт програми, Програма за обувки, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 52дб, А++++ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x54 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019