Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT BWSA 61053, INNEX Series, Ултра тенка Машина за перење а
Достапност:
Шифра: 70886
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT BWSA 61053, INNEX Series, Ултра тенка Машина за перење алишта, Бела, 6кг, 1000 вртежи, Голем LCD дисплеј, Push &Wash копче со кое автоматски се отстрануваат над 20 дамки од алишта на само 30 степени, ater Balance Plus сензор кој ја оптмизриа потрошувачката на вода при секое перење користејќи вода клку што е потребно и ни капка повеќе, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Полиестер, Goretex, најлон, микрофибер, Специјлани спорт програми, Програма за обувки, Golden Woolmark програма која овозможува перење на алишта со ознака за рачно перење, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 61дб, А+++ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x42.5 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela