Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL B TNF 5011 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, 7
Достапност:
Шифра: 70856
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 6

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL B TNF 5011 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, 70цм ширина, ИНОКС, Мотор со 5 години гаранција, 6th sense Fresh control технологија, Total No Frost, Тотал нето капацитет 450л - 312л фрижидерски дел/148л замрзнувачки дел, Multiflow, Aларм за птворена врата, Држач за шишиња, заклучување од деца, А+ енергетска класа, Бучност 43дб, Димензии 195x70x75.5 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019