Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKT 8190/BA, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Без
Достапност:
Шифра: 70436
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 495

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKT 8190/BA, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Без рамка, Сензорски контроли на допир, 4 грејни зони од кои една овална и една дупла зона, Индикатор за преостаната топлина, Тајмер, Заклучување од деца, 4.6x58x51 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019