Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKR 749 IX, Телескопски аспиратор на извлекување, Инок
Достапност:
Шифра: 70332
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKR 749 IX, Телескопски аспиратор на извлекување, Инокс, 60цм, 1 мотор, 2 халогени светилки, 3 брзини, капацитет 372м3, Механички команди, Бучност 47дб, 18x59.9x30 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela