Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-7100-IE, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија),
Достапност:
Шифра: 70270
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 918

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-7100-IE, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија), Дигитален дисплеј кој прикажува температура, моќност 3KW, Вертикална монтажа на лавабо, температура до 55 степени, контрола на температурата
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира