Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA BHCI65123030, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Ин
Достапност:
Шифра: 70067
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 543

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA BHCI65123030, Вградна стаклокерамичка плотна 60цм црна, Инокс рамка, со механички контроли, со 4 грејни зони, тајмер, заштита од прегревање, индикатор за преостаната топлина, А енергетска класа, Димензии 57.5x50.5x5 цм
Напреден Филтер
Бренд HANSA
Можеби ќе Ве интересира