Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON KIA 640 C, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка п
Достапност:
Шифра: 69765
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 408

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON KIA 640 C, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка плотна, Црна, без рамка, сензорски команди, 4 KOЦКЕСТИ ЗОНИ НА ГОТВЕЊЕ, индикатори за топлина, тајмер, заклучување, 7.600W, 51 x 5.1 x 59 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019