Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON KRO 642 TO Z, Вградна стаклокерамичка плотна, Ц
Достапност:
Шифра: 69764
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON KRO 642 TO Z, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 7 грејни зони (1 тродупла и 1 овална), 9 нивоа на моќност, индикатори за топлина, тајмер, заштита од деца, 6500W, 52 x 4.8 x 59 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019