Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL BLF 8001 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, ИНО
Достапност:
Шифра: 69715
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL BLF 8001 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, ИНОКС, Direct cooling Less Frost, 6th sense технологија Fresh control, Тотал нето капацитет 339л - 228л фрижидерски дел/111л замрзнувачки дел, аларм за отворена врата, 3 фиоки во замрзнувачот, А+ енергетска класа, Димензии 188.5x60x65.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA