Бренд: ST
Краток опис: ST Карбонски филтер за аспиратор, активен јаглен
Достапност:
Шифра: 69680
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 649

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST Карбонски филтер за аспиратор, активен јаглен
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира