Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON BCB 7030 AA, Вграден фрижидер со долна комора M
Достапност:
Шифра: 69651
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 626

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON BCB 7030 AA, Вграден фрижидер со долна комора Mодел 2016, Нето 252л, 198л фрижидерски дел, 57л замрзнувач, капацитет на замрзнување 2кг/24 часа, 16 часа автономност, hygiene control, 38децибели, А+ енергетска класа, 177x 55 x54 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019