Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKR 431 WH, Традиционален аспиратор, Бел, 60цм, 2 свет
Достапност:
Шифра: 69490
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 310
Редовна Цена: 3,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,199 Ден.
24x КЛУБ РАТА 3,699 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKR 431 WH, Традиционален аспиратор, Бел, 60цм, 2 светилки, 2 брзини, капацитет 172м3, Механички команди, 7.5x59.8x47 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира