Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT B 18 A1 D/I, Вграден фрижидер со долна комора, Нов Mодел
Достапност:
Шифра: 69450
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 606

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT B 18 A1 D/I, Вграден фрижидер со долна комора, Нов Mодел 2016, бел, 275л, 200л фрижидерски дел, 75л замрзнувач, hygiene control, 39децибели, А+ енергетска класа, 174 x 55 x54 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019