Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ADP 221 WH, Самостоечка Машина за миење садови, бела,
Достапност:
Шифра: 69318
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ADP 221 WH, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 45цм, 10 комплети, 5 програми, тајмер, Половично полнење, самочистечки филтер, телескопски систем на извлекување на корпата, Бучност 51дб, А+ енергетска класа, Димензии 85x45x57 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019