Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL BSNF 8121 W, Комбиниран фрижидер со долна комора, бел
Достапност:
Шифра: 69311
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL BSNF 8121 W, Комбиниран фрижидер со долна комора, бел, Мотор со 5 години гаранција, 6th sense Fresh control технологија, Total No Frost, Тотал нето капацитет 356л - 234л фрижидерски дел/122л замрзнувачки дел, ЛЦД дисплеј внатрешен, Multiflow, антибактериски филтер Microban, контрола на влажноста, аларм за отворена врата, 3 фиоки во замрзнувачот, А+ енергетска класа, Димензии 188.5x60x65.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA