Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DFG 26B1, Машина за миење садови, Бела боја, 60цм, 13 ко
Достапност:
Шифра: 69299
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 513

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DFG 26B1, Машина за миење садови, Бела боја, 60цм, 13 комплети, 6 програми, Тајмер до 9 часа, Половично полнење, Индикатор за сол и сјај, А+ енергетска класа, Заштита од протекување, Бучност 49 дб, Димензии 60x60x85 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019