Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON FK 1039E .20 X/HA, Вградна фурна, Црна со инокс
Достапност:
Шифра: 69190
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON FK 1039E .20 X/HA, Вградна фурна, Црна со инокс лајсна по страните, ГОЛЕМ LCD Дисплеј, TOUCH контролен панел- контрола на допир, Мултифункционална фурна, 12 програми, Телескопски водилки, Рерна 58 литри, Електронски тајмер, Вентилатор, 2800W моќ, Енергетска класа А+, Тројно стакло на вратата, Заштита од деца, Димензии 60x60x57 цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019