Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT DSR 57M94 A S EU, Машина за миење садови, сребрена боја,
Достапност:
Шифра: 68945
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT DSR 57M94 A S EU, Машина за миење садови, сребрена боја, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 45цм, 7 програми, Половично полнење, тајмер за одложено перење, индикатор за сол и сјај, заштита од протекување вода, прилагодлива декалцификација, Бучност 44дб, А++ енергетска класа, 85x45x60цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019