Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON AQD1171D 69ID EU/A, Машина за перење и сушење а
Достапност:
Шифра: 68678
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1175

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON AQD1171D 69ID EU/A, Машина за перење и сушење алишта, AQUALTIS серија, бело/сребрена со црна врата, Super silent ИНВЕРТЕР МОТОР, 11кг перење, 7кг сушење, 1600 вртежи, ЛЦД дисплеј, ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, Direct injection технологија, 16 прогами за перење, тајмер за одложен старт до 24 часа, 3 нивоа на сушење, автоматско одредување на тежината на облеката, регулација на температура и центрифуга, анти пена технологија, eco tech, woolmark platinum care програма, care сензор, систем за избелување на алишта, заклучување на вратата, термички анти шок систем, амортизери, трофазен мотор, самочистечка пумпа за вода, заштита од протекување, енергетска класа A, 60x85x61.5цм
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019