Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON H6VMH6A(W)/GR, Електричен стаклокерамички шпоре
Достапност:
Шифра: 68447
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 534

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON H6VMH6A(W)/GR, Електричен стаклокерамички шпорет, ЛЦД Дисплеј, бела боја, 4 зони на готвење, 60цм, мултифункциска рерна, Вентилатор, тајмер, А енергетска класа, двојно стакло на вратата, индикатор за преостаната топлина
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019