Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT I6VMC6A(X)/GR, Електричен стаклокерамички шпорет, Инокс,
Достапност:
Шифра: 68442
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 587

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT I6VMC6A(X)/GR, Електричен стаклокерамички шпорет, Инокс, 60цм, Pop in Pop out копчиња на вовлекување, ЛЦД Дисплеј, Вентилатор во рерната, 11 функции на рерната, 61Л, Тајмер, Самочистечки Каталитички ѕидови, 6200W, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019